Welkom bij OVOCO




Vertrouwens

contactspersoon 

Jos van den Berg

Vertrouwens

contactpersoon 

Anita van Zutven




11 oktober 2023

Met groot verdriet en diepe verslagenheid moeten wij voorgoed afscheid nemen van onze DS1 speelster

Isa van Schijndel

 

Lieve Isa,

Zonder jou zal het nooit meer hetzelfde zijn, we zijn niet meer compleet. 

Isa, het is niet in woorden uit te drukken hoe erg we je zullen missen.

 

Een donatie voor Nara, de hulphond van Isa, wordt zeer op prijs gesteld door haar familie.

https://www.doneeractie.nl/een-hulphond-voor-een-betere-toekomst/-63605


Medifit fysiotherapeuten

Elke dinsdag en woensdag vanaf 18.00 uur is Medifit beschikbaar in de Rusheuvel voor de behandeling van blessures, andere behandelingen of vragen. Voor meer informatie of vragen kun je mail met Stefan@medifitoss.nl 


Proeftrainen

Bij OVOCO ben je van harte welkom vanaf 8 jaar en mag je 3 GRATIS proeftrainingen volgen, voordat je beslist of volleybal ook echt dé sport voor je is.

Je sluit tijdens de proeftrainingen aan bij een bij jouw leeftijd passend team. Je kunt het hele  jaar instromen. 

 

Via onderstaande button kun je je inschrijven.



AGENDA

10 t/m 18-02 2024

01-04-2024

20-04 t/m 05-05 2024

14-06-2024

28-06-2024

 VOORJAARSVAKANTIE (geen trainingen) 

Uitje Bekerfinale Den Bosch

MEIVAKANTIE  (geen trainingen) 

Foute party toernooi

Afsluiting BBQ



VACATURES

- Bestuurslid Technische Commissie

- Trainer(s) CMV 6-12 jaar 


Teamindeling seizoen 2023/2024

Heren 1 (H1)

Han van den Burg

Jos Cals

Rick van Griensven

Cody Janssen

Damian Jurczak

Koen van Maaren

Christoffel Monganga

Laurens Monganga

Arjan Monteny

Zecky Pepers

Dawid Seroka

Marijn Smeets

Silvijn Sigmans

Dames 1 (D1)

Mabel van Andel

Noortje Arts

Isabel Bros

Danique van de Coolwijk

Vera de Kimpe

Linda van der Neut

Lieke Timmers

Aukje Wijgergangs

Janne Wijgergangs

 

Dames 2 (D2)

Reza van Berkom

Sofie Bos

Vera van der Heiden

Willemijn IJzerman

Nena Naaijkens

Nikki Rovers

Merel van Strien

Mara Traa

Tine Traa


Jeugd A1 (JA1)

Emir Dizmen

Ruben Heijmans

Thyme Janssen

Dorus Jonker

Thijs Lenderink

Jana Noorlander

Thijn Roode

Noor Schapendonk

Jochum Timmerman

Jeugd B1 (JC1)

Joëlle Godfroid

Han van Griensven

Lennart Hop

Jade Leichtenberg

Laura Lenderink

Lina Noorlander

Sara van der Schie

Marit Schuurkes

Britt Smulders

Mare Teunissen

Bart Toonen

Jeugd C1 (JC1)

Melisa Afacan

Elaha Alavi

Neeltje Faassen

Tessa Hoefnagels

Ilayda Karafakioglu

Irmak Kucuk

Emma Lenktyte

Asia Mohammed Adam

Roos Rooijakkers

Arina Volkaviciute